FILM REKLAMOWY

Film Reklamowy, Film promocyjny, Spot reklamowy do internetu, Spot do kina

Nie od dziś wiadomo że ruchome obrazy znacznie lepiej prezentują i sprzedają produkt. Dobrze zrealizowany film reklamowy będzie sprzedawał za nas. Zastanawiasz się jak stworzyć skuteczny film reklamowy? Zostaw to nam, zadbamy o każdy szczegół oraz stworzymy niepowtarzalny klimat produkcji.

Co wpływa na koszt realizacji Filmu reklamowego?

         Przede wszystkim długość trwania filmu reklamowego lub spotu reklamowego. Jeśli planujesz stworzyć film reklamowy na potrzeby internetu to nie czas a jedynie pomysł i wizja ograniczają naszą kreatywność.

Kolejnym aspektem są pola eksploatacji spotu reklamowego, czyli gdzie będzie emitowany i jak długo ma spełniać swoją rolę. Długość trwania spotu reklamowego jest to zazwyczaj od 8 sekund przy bilbordach sponsorskich,

oraz odpowiednio 15 -60 sekund przy pełnowartościowych spotach reklamowych.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na cenę, jest konieczność opracowania scenariusza lub aranżacja już istniejącego. Inne  czynniki wpływające na cenę i skomplikowanie projektu spotu reklamowego to między innymi:

Podstawowe czynniki wpływające na koszta realizacji Filmu reklamowego

-udział aktorów w produkcji

-Ilość dni zdjęciowych oraz miejsce realizacji, plener lub studio.

Animacje 2d, animacje 3d, inne elementy kreatywnej grafiki.

-Udźwiękowienie filmu reklamowego czyli nagranie lektorskie, wybór i zakup licencji na podkład muzyczny.

-Sposób i technika realizacji Filmu reklamowego, czy będziemy potrzebować nagrań z kamer specjalnych.

-nagrań z użyciem drona oraz innych specjalnych technik kamerowych które będą generować dodatkowe koszta.

-Oraz ostatecznie postprodukcja i przygotowanie gotowych plików w odpowiednim formacie.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

Czasem film reklamowy to nie wszystko, jesteś zainteresowany fotografią reklamową? może planujesz sesje modową, biznesową?  planujesz nowego lookboka dla swojej marki ? Twój obiekt potrzebuje zdjęć i nagrań z drona? zobacz koniecznie nasz dział foto i przekonaj się że jakość i dbałość o najdrobniejsze detale ma znaczenie ma znaczenie. Jeśli chciałbyś zobaczyć nasze prace w pełnym wymiarze napisz do nas.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYKONANIEM FILMU REKLAMOWEGO LUB PROMOCYJNEGO DLA SWOJEJ MARKI ? NAPISZ DO NAS

Jesteś zainteresowany stworzeniem dla swojej marki filmu lub zdjęć reklamowych, chciałbyś wykonać filmową i fotograficzną relacje z wydarzenia lub eventu który realizujesz? A może interesuje cie stworzenie materiałów filmowych lub fotograficznych na media społecznościowe lub platformę youtube. A może twój produkt potrzebuje filmowej instrukcji lub całego poradnika użytkowania? Nie zwlekaj napisz do nas opisz czego potrzebujesz a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy

Interesuje mnie: